Bower 12 RGB Selfie Ring Light Studio Kit with Wireless Remote Control and Tripod (WA-RLSRGB12)
Per each
  1. Home
  2. Phones, Cameras & Electronics
  3. Cell Phone Accessories
  4. Cell Phones Accessories
  5. Cell Phone Accessories
Order Bower 12" RGB Selfie Ring Light Studio Kit with Wireless Remote Control and Tripod (WA-RLSRGB12) today at Quill.com and get fast shipping. Stack coupons to get free gifts & extra discounts!
Item #: 901-24534672
Model #: BWRWARLSRGB12
Brand: Bower
3 (2 reviews)
Item #: 901-24534672
Loading...
Per each
Ship to: 60069
Free delivery
Thu, May 28 - Fri, May 29
Request bulk pricing
Frequently bought together
Customers also viewed
  • Compatible with most smartphones
  • 360° ball head adapter
  • Tripod extendable to 62 in.
  • 9 light colors to choose from; 12 levels of brightness; 8 special effects light modes
  • Easy to use in-line remote to power on/off and switch to preferred lighting mode/effect mode
  • Phone clip opens up to 3.6 in.
  • 12 In.
Brand
Bower
Cell Phone Accessory Type
Vlogging Kit
Compatible Phones
Universal
Included Components
Selling Quantity
1
Selling Quantity (UOM)
Each
True Color
Black
Up to 4 cartons per month
10% in QUILLCASH Rewards on ink & toner
View policy
Always free shipping
View policy
Earn 10% more points + more time to use
5% off everday prices
10% off discount on in-house brands