Kore Design Non-Woven Fabric Hanging Classroom Cell Phone Organizer, 38.5" x 25.7" x 0.5", Black (KD-PS3625)
Per each
  1. Home
  2. Education
  3. Classroom Supplies
  4. Classroom Storage & Organization
  5. Classroom Storage & Organization
  6. Cell Phone Lockers & Storage
Order Kore Design Non-Woven Fabric Hanging Classroom Cell Phone Organizer, 38.5" x 25.7" x 0.5", Black (KD-PS3625) today at Quill.com and get fast shipping. Stack coupons to get free gifts & extra discounts!
Item #: 901-24688378
Model #: KD-PS3625
Brand: Kore Design
Not yet rated. Be the first to Write a review!
Loading...
Per each
Rewards+ members price
Enroll Now
Ship to: 60069
Delivery:Wed, May 20 - Thu, May 21
Request bulk pricing
  • Durable Design: Made of sturdy non-woven fabric, ensuring long-lasting use and protection of stored items. Max load weight of 22 lbs. Pocket Size: 4.5" x 6.25" (WxH)
# of Compartments
36
Brand
Kore Design
Classroom Storage & Organization Type
Wall Storage
Color Family
Black
Depth in Inches
0.5
Height in Inches
38.5
Material of Item
Nylon/Polyester Fiber
Pack Qty
1
True Color
Black
Width in Inches
25.7
Up to 4 cartons per month
10% in QUILLCASH Rewards on ink & toner
View policy
Always free shipping
View policy
Earn 10% more points + more time to use
5% off everday prices
10% off discount on in-house brands