Luxor Mobile 12-Section Stacked Modular Classroom Storage Cabinet, White (MBS-STR-22-12L)
Item #: 901-24573521
Model #: MBS-STR-22-12L
Brand: Luxor
Not yet rated. Be the first to Write a review!
Loading...
Out of stock
Enroll Now
Ship to: 60069
Item is out of stock in your zip code 60069. Please try another zip code.
# of Compartments:
12
Notify me when this product is back in stock
Submit
Please note: Pricing is subject to change.
Request bulk pricing
Customers also viewed
  • Each module features three large removable bins (12 in total)
  • Included pegboard side panel provides additional option for organization of supplies (0.25" holes spaced 1" apart center-to-center, compatible with standard pegboard hooks, loops, and bins)
  • Included hardware ensures secure connections between modules
  • Additional storage bins are available in packs of eight small or four large tubs
# of Compartments
12
Up to 4 cartons per month
10% in QUILLCASH Rewards on ink & toner
View policy
Earn 10% more points + more time to use
5% off everday prices
10% off discount on in-house brands