PKG Stuff 13/14 Recycled Laptop Sleeve, Red (LS01-13-RR1TN)
Per each
  1. Home
  2. Bags, Backpacks & Luggage
  3. Bags & Backpacks
  4. Backpacks & Laptop Bags
  5. Laptop Sleeves & Cases
  6. Laptop Sleeves
Order PKG Stuff 13"/14" Recycled Laptop Sleeve, Red (LS01-13-RR1TN) today at Quill.com and get fast shipping. Stack coupons to get free gifts & extra discounts!
Item #: 369-24604315
Model #: LS01-13-RR1TN
Brand: PKG
Not yet rated. Be the first to Write a review!
Loading...
Per each
Rewards+ members price
Enroll Now
Ship to: 60069
Free delivery
Fri, May 15 - Mon, May 18
Request bulk pricing
Frequently bought together
Customers also viewed
The PKG Stuff laptop sleeve will accommodate 13" and 14" laptops
  • Made from weather-resistant, 600D polyester outer fabric and a 210D satin polyester inner fabric
  • Carried on its own, or carried in a bag, the Stuff sleeve keeps you organized and protected.
  • Made from weather-resistant, 600D polyester outer fabric and a 210D satin polyester inner fabric. All your gear is well protected and water-resistant pressure rated up to 3500mm
Brand
PKG
Laptop Size Compatibility
Up to 13.9"
Laptop Sleeve & Case Style
Laptop Sleeve
Main Compartment Closure Type
Zipper
Series or Collection
Stuff
True Color
Red
Up to 4 cartons per month
10% in QUILLCASH Rewards on ink & toner
View policy
Always free shipping
View policy
Earn 10% more points + more time to use
5% off everday prices
10% off discount on in-house brands