Quantum Storage Systems Adjustable Open Wire Shelving Add-On Units, 36" x 24" x 74", Chrome (AD74-2436C)
Per each
  1. Home
  2. Furniture
  3. Storage Furniture
  4. Shelving
  5. Metal Wire Shelving
Order Quantum Storage Systems Adjustable Open Wire Shelving Add-On Units, 36" x 24" x 74", Chrome (AD74-2436C) today at Quill.com and get fast shipping. Stack coupons to get free gifts & extra discounts!
Item #: 901-699412Q
Model #: AD74-2436C
Brand: Quantum Storage Systems
Not yet rated. Be the first to Write a review!
Loading...
Per each
Rewards+ members price
Enroll Now
Ship to: 60069
Free delivery
Fri, May 22 - Tue, May 26
Request bulk pricing
Adjustable free-standing shelving
  • 36" x 24" x 74"
  • 800 lb. capacity
  • 1/each
# of Non-Adjustable Shelves
7
Brand
Quantum Storage Systems
Furnishing Color
Chrome
Furnishing Material
Wire
Height in Inches
74
Number of Shelves
4
Pack Qty
1
Shelving Type
Units
Width in Inches
24
Up to 4 cartons per month
10% in QUILLCASH Rewards on ink & toner
View policy
Always free shipping
View policy
Earn 10% more points + more time to use
5% off everday prices
10% off discount on in-house brands