Regency 48 Laminate Maple Round Table with Zeng Stack Chairs Gray (TB48RNDPL44GY)
Per each
  1. Home
  2. Furniture
  3. Office and Multipurpose Tables
  4. Tables
  5. Breakroom & Dining Tables
Order Regency 48" Laminate Maple Round Table with Zeng Stack Chairs Gray (TB48RNDPL44GY) today at Quill.com and get fast shipping. Stack coupons to get free gifts & extra discounts!
Item #: 901-1608112
Model #: TB48RNDPL44GY
Brand: Regency
5 (1 reviews)
Item #: 901-1608112
Loading...
Per each
Rewards+ members price
Enroll Now
Ship to: 60069
Delivery:Tue, May 19 - Wed, May 20
Series or Collection:
Cain 48 in
True Color:
Gray/Maple
Request bulk pricing
Customers also viewed
  • Dimension: 29"H x 48"W x 48"D
  • Seating capacity: 4
  • Table shape: Round
  • Assembly Required
Assembly Information
Full Assembly Required
Base or Leg Style
X-Base
Brand
Regency
Breakroom & Dining Table Type
Dining Set
Chair Color Family
Gray
Furnishing Color
Gray
Indoor or Outdoor
Indoor
Leg or Base Material
Steel
Number of Chairs Included
4
Number of Pieces
5
Seating Provided
Chairs Included
Series or Collection
Cain 48 in
Table Depth (Inches)
48
Table Height (Inches)
29
Table Shape
Round
Table Surface Material
Melamine
Table Width (in Inches)
30" - 59"
Table Width (Inches)
48
True Color
Gray/Maple
Up to 4 cartons per month
10% in QUILLCASH Rewards on ink & toner
View policy
Always free shipping
View policy
Earn 10% more points + more time to use
5% off everday prices
10% off discount on in-house brands