Regency Kobe 48 Round X-Base Breakroom Table, Neo Walnut (TKB48RNDNW)
Per each
  1. Home
  2. Furniture
  3. Office and Multipurpose Tables
  4. Tables
  5. Breakroom & Dining Tables
Order Regency Kobe 48" Round X-Base Breakroom Table, Neo Walnut (TKB48RNDNW) today at Quill.com and get fast shipping. Stack coupons to get free gifts & extra discounts!
Item #: 901-TKB48RNDNW
Model #: TKB48RNDNW
Brand: Regency
Not yet rated. Be the first to Write a review!
Loading...
Per each
Rewards+ members price
Enroll Now
Ship to: 60069
Delivery:Wed, May 20 - Fri, May 22
Request bulk pricing
  • Adjustable glides raise the stylish X-Base off the floor for an open, modern look
  • Neo Walnut laminate tabletop is scratch, stain and scald resistant and wipes clean easily
  • Backed by a 10-Year Limited Manufacturer's Warranty
Assembly Information
Full assembly required
Base Color
Black
Base or Leg Style
X-Base
Brand
Regency
Breakroom & Dining Table Type
Cafe Table
Commercial Grade Furniture
Commercial Grade
Furnishing Color
Walnut
Furnishing Style
Modern
Indoor or Outdoor
Indoor
Leg or Base Material
Steel
Manufacturing Country
China
Quantity
1
Seating Provided
Chairs not Included
Series or Collection
Kobe Breakroom Tables
Table Shape
Round
Table Surface Material
Laminate
Table Width (in Inches)
30" - 59"
True Color
Neo Walnut
Warranty Information
10 Year
Up to 4 cartons per month
10% in QUILLCASH Rewards on ink & toner
View policy
Always free shipping
View policy
Earn 10% more points + more time to use
5% off everday prices
10% off discount on in-house brands