Tripp Lite® P350-10N-10 Hook And Loop Velcro Cable Tie, 10(L) x 5/8(W)
Item #: 901-2681303
Black
Width: 0.6"(W)
Cable bundles up to 3" diameter manageable
Per each
Poppin Plastic Cable Clips, 1.25", Assorted Colors, 4/Pack(104287)
Item #: 901-2409032
Each cable clip is designed to hold one small or medium cable with small connectors
Made of plastic and comes in assorted colors: white, blue, pink, and gray
Per pack
BOX Partners  Cable Tie Mount, 3/4 x 3/4, Black, 100/Case
Item #: 901-192145BOX
Black
Length: 3/4 in
Width: 3/4 in
Per carton
C2G® 29858 Hook And Loop Cable Strap, 6
Item #: 901-IMJ36535ING
Length: 6"
Per each
UT Wire 5 Cable Concealer, Beige (UTW-CPM5-BG)UT Wire 5 Cable Concealer, Beige (UTW-CPM5-BG)
UT Wire 5' Cable Concealer, Beige (UTW-CPM5-BG)
Easily adjust the length simply using a pair of scissors
Smaller, more compact profile
Capability to remove cords from the top-loading channels for future adjustments
1-2 each
Save 6%