PKG Stuff 13/14 Laptop Sleeve, Green (LS01-13-GN01TN)
Per each
  1. Home
  2. Bags, Backpacks & Luggage
  3. Bags & Backpacks
  4. Backpacks & Laptop Bags
  5. Laptop Sleeves & Cases
  6. Laptop Sleeves
Order PKG Stuff 13"/14" Laptop Sleeve, Green (LS01-13-GN01TN) today at Quill.com and get fast shipping. Stack coupons to get free gifts & extra discounts!
Item #: 901-24604310
Model #: LS01-13-GN01TN
Brand: PKG
Not yet rated. Be the first to Write a review!
Loading...
Per each
Rewards+ members price
Enroll Now
Ship to: 60069
Free delivery
Mon, May 18 - Tue, May 19
Request bulk pricing
Customers also viewed
The PKG Stuff laptop sleeve will accommodate 13" and 14" laptops
  • Made from weather-resistant, 600D polyester outer fabric and a 210D satin polyester inner fabric
  • Carried on its own, or carried in a bag, the Stuff sleeve keeps you organized and protected.
  • Made from weather-resistant, 600D polyester outer fabric and a 210D satin polyester inner fabric. All your gear is well protected and water-resistant pressure rated up to 3500mm
Brand
PKG
Laptop Size Compatibility
Up to 13.9"
Laptop Sleeve & Case Style
Laptop Sleeve
Main Compartment Closure Type
Zipper
Series or Collection
Stuff
True Color
Green
Up to 4 cartons per month
10% in QUILLCASH Rewards on ink & toner
View policy
Always free shipping
View policy
Earn 10% more points + more time to use
5% off everday prices
10% off discount on in-house brands