Quantum Storage Systems 4-Shelf Adjustable Open Wire Shelving Add-On Units, 74" x 60" x 24", Silver (AD74-2460C)
Per each
  1. Home
  2. Furniture
  3. Storage Furniture
  4. Shelving
  5. Metal Wire Shelving
Order Quantum Storage Systems 4-Shelf Adjustable Open Wire Shelving Add-On Units, 74" x 60" x 24", Silver (AD74-2460C) today at Quill.com and get fast shipping. Stack coupons to get free gifts & extra discounts!
Item #: 901-699446Q
Model #: AD74-2460C
Brand: Quantum Storage Systems
Not yet rated. Be the first to Write a review!
Loading...
Per each
Rewards+ members price
Enroll Now
Ship to: 60069
Free delivery
Thu, May 21 - Fri, May 22
Request bulk pricing
  • 60" x 24" x 74"
  • 600 lb. capacity
  • 1/each
  • Chrome Finish
# of Non-Adjustable Shelves
7
Brand
Quantum Storage Systems
Furnishing Color
Chrome
Furnishing Material
Wire
Height in Inches
74
Number of Shelves
4
Pack Qty
1
Shelving Type
Units
Width in Inches
24
Up to 4 cartons per month
10% in QUILLCASH Rewards on ink & toner
View policy
Always free shipping
View policy
Earn 10% more points + more time to use
5% off everday prices
10% off discount on in-house brands