TechProtectus Hard-Shell Case/Keyboard Cover for Apple 15" Macbook Air 2023 M2, Serenity Blue (TP-SB-MA15M2)
Per each
  1. Home
  2. Bags, Backpacks & Luggage
  3. Bags & Backpacks
  4. Backpacks & Laptop Bags
  5. Laptop Sleeves & Cases
  6. Laptop Cases
Order TechProtectus Hard-Shell Case/Keyboard Cover for Apple 15" Macbook Air 2023 M2, Serenity Blue (TP-SB-MA15M2) today at Quill.com and get fast shipping. Stack coupons to get free gifts & extra discounts!
Item #: 901-24571083
Model #: TP-SB-K-MA15M2
Brand: TechProtectus
Not yet rated. Be the first to Write a review!
Loading...
Per each
Rewards+ members price
Enroll Now
Ship to: 60069
Free delivery
Fri, May 15 - Mon, May 18
True Color:
Serenity Blue
Request bulk pricing
Customers also viewed
Techprotectus hard shell cover comes with keyboard cover to provide full protection all around.
  • Only compatible with the new 2023 M2 Chip MacBook Air 15 inch (Model: A2941) with Liquid Retina Display & Touch ID & MagSafe Charging Port.
  • It comes with an extra keyboard cover FOR FREE
  • Easy to put on and take off that can protect your MacBook from scrapes and scratches.
Brand
TechProtectus
Compatible Devices
Apple 15" Macbook Air 2023 M2
Laptop Size Compatibility
Up to 15.9"
Laptop Sleeve & Case Style
Laptop Case
Screen Size in Inches
15
True Color
Serenity Blue
Waterproof or Water Resistant
Waterproof
Up to 4 cartons per month
10% in QUILLCASH Rewards on ink & toner
View policy
Always free shipping
View policy
Earn 10% more points + more time to use
5% off everday prices
10% off discount on in-house brands